Українські заводи Henkel повертаються до роботи
Міжнародна компанія Henkel зі штаб-квартирою у німецькому Дюссельдорфі оголосила про відновлення роботи двох із чотирьох своїх заводів в Україні.
Підрозділ німецької компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» здійснює управління чотирма заводами у різних регіонах країни, що спеціалізуються на виробництві будівельних сумішей та матеріалів під брендом Ceresit.
Першим відновив діяльність завод у Львівській області, що спеціалізується на виготовленні будівельних сумішей бренду Ceresit. Враховуючи безпеку роботи в регіоні, працівники заводу можуть повернутися до роботи, тож українські споживачі та партнери отримають продукцію відомих брендів Henkel українського виробництва», — йдеться у повідомленні компанії.
Незабаром з огляду на поточну ситуацію «Хенкель» також планує відновити діяльність заводу компанії у місті Вишгород Київської області.
Усі українські заводи Henkel призупинили роботу з першого дня війни – 24 лютого – задля безпеки співробітників.
В українському «Хенкель» зазначили, що рішення щодо відновлення виробництв країни приймає локальний менеджмент з огляду на поточну військово-оперативну ситуацію, адже головний пріоритет — безпека працівників.
Робота інших двох заводів із сфери управління «Хенкель Баутехнік (Україна)» поки що неможлива, оскільки вони розташовані на тимчасово окупованих російськими загарбниками територіях України у Харківській та Херсонській областях.
У компанії повідомили, що, незважаючи на вимушені простої виробництв та призупинення деяких бізнес-процесів, український бізнес «Хенкель» задля підтримки своїх співробітників та їхніх сімей у важкий час повністю зберіг виплату заробітної плати для всіх працівників.
Окрім того, компанія надала широкий пакет гуманітарної підтримки. Своїм співробітникам компанія надала екстрену фінансову допомогу та забезпечила житлом працівників із сім’ями, які через війну були змушені залишити свої будинки чи територію України. В одному із західних регіонів України у перші дні війни корпоративні волонтери Хенкель на базі адміністративної установи компанії створили тимчасовий притулок. Компанія надає широку підтримку волонтерським рухам, громадянським українцям та громадам, які постраждали від війни, реалізує гуманітарні проекти спільно з Міжнародним товариством Червоного хреста та довгостроковим соціальним партнером Henkel «Habitat for Humanity».
Загальний обсяг програм солідарної допомоги Henkel для України перевищив 5 мільйонів євро.
З початку війни міжнародна компанія Henkel виступила із засудженням через віроломний напад російської федерації на Україну та підтримала заклик міжнародного співтовариства з негайного виведення російських загарбницьких військ з території України. Згодом компанія офіційно оголосила про рішення припинити свою діяльність в рф.