Понад 100 позицій меню та унікальна концепція. Яким буде фаст-фуд GABAR від власників “Галя Балувана”

Співзасновник мережі Галя Балувана та власник бренду Multi Cook Володимир Матвійчук нещодавно анонсував запуск нового проєкту - мережі гастробарів GABAR.

Перший заклад має відкритися у Луцьку вже у травні-червні цього року. Про те, як працюватиме нова франшиза, у чому буде особливість закладів та як вони мастабуватимуться, Матвійчук розповів в інтерв’ю RAU.

Українська Рада Торгових Центрів пропонує найцікавіше з матеріалу.

Деталі нового проєкту

GABAR буде абсолютно новим проєктом компанії, а перший заклад з’явиться у Луцьку на проспекті Волі, 54.

Це буде гастро-бар, звідки й назва, в ньому поєднається декілька популярних форматів: кав’ярня, кафе, бар, ресторан із можливістю швидко скуштувати їжу ресторанного формату. На цьому й будемо робити акцент: швидка, смачна та корисна їжа високої якості за помірними цінами, - пояснює Матвійчук.

Для відкриття обрали принципово не найбільш прохідне місце, щоб сформувати концепцію мережі. Топове місце може спотворити картину, а для майбутньої побудови мережі потрібні релевантні дані не по найкращих локаціях.

Наразі на об’єктів відбуваються ремонтні роботи, триває пошук персоналу, дозамовляється техніка, обладнання, меблі.

За словами співзасновника, головне поєднання буде саме в кухні – не в залі для відвідувачів чи в інтер’єрі.

“Головне: можливість швидко отримати саму ту страву, яку ви хочете – будь то м’ясо з гарніром та креп-суп, цукерки власного виробництва з кавою чи бургер, салат з соусом власного виробництва, італійську пасту власного виробництва, напої, морозиво і т. д. Саме у цьому сенсі я казав про поєднання концепцій, а не мав на увазі інтер’єр і атмосферу. Ми, скоріш, орієнтуємося, на принцип фаст-фуда, коли вирішальну роль відіграє швидкість оберту столиків. За нашими планами, будь-яку страву клієнт має отримати за 5-7 хвилин”, - додав він.

Щодо інтер’єру - він буде практичним, за потреби усі його елементи можна швидко демонтувати й перевезти на нове місце.

Планування закладу теж буде максимально функціональне: без повноцінної кухні, окремо – барна стійка, місце, де готуються страви та столики.

photo 8 2024 04 16 09 40 25 | 1

Вихід у нову сферу бізнесу

На питання про причини виходу у нову сферу бізнесу Володимир Матвійчук відповів, що у мережі “Галя Балувана” відчули попит на такі продукти, тож наступний логічний крок – запропонувати можливість скуштувати смачну їжу власного виробництва у GABAR.

Втім, СЕО наголошує, що меню не матимуть схожості і проєкти максимально дистанціюють одне від одного.

GABAR – це не про пельмені, вареники чи голубці. Це про їжу, яку зазвичай можна скуштувати в ресторанах чи кафе високого рівня, але в нас вона буде за набагато демократичнішими цінами, - каже він.

Планується запустити близько 100 позицій, це будуть кондитерка, ресторанні страви, напої та соуси, морозиво власного виробництва, салатна група, бургери, кебаб, лаваш і так далі.

Одразу всі 100 позицій в меню додавати не будуть, спочатку їх буде близько 30, далі - оцінка попиту та корегування асортименту.

photo 2 2024 04 16 09 40 25 | 2
photo 5 2024 04 16 09 40 25 | 3

Партнери

Фішкою закладу стане новий формат подачі страв та їх видачі. Переважна більшість страв буде готуватися в окремій кухні, а потім доставлятися до ресторанів. 

Очікується, що одна кухня зможе повноцінно обслуговувати 5-10 закладів, тобто партнер-франчайзі зможе відкрити одну кухню, а потім масштабувати GABAR, відкриваючи декілька закладів, з поставками з власної кухні.

Завдяки цьому проявляється ще одна «фішка» нашого закладу: немає потреби в збільшення потужності  електромереж та виробничої вентиляції. Ми зможемо запуститися навіть в будь-якій кав’ярні, переформатувавши її.

Читайте також: Контроль товарообігу орендарів під час війни: як виявити нечесних операторів у ТРЦ і що робити девелоперам

Наразі компанія передусім фокусується на вже існуючих партнерах "Галя Балувана" чи Multi Cook. Однак новими франчайзі можуть стати абсолютно нові люди.