Nike вкотре очолив рейтинг найдорожчих брендів одягу у світі
Американський бренд спортивного одягу та взуття Nike вкотре став лідером глобального рейтингу найдорожчих брендів Brand Finance у категорії “одяг та аксесуари”.
Про це йдеться у щорічному звіті компанії.
Зазначається, що виробник зберігає за собою першість з 2015 року, відколи Brand Finance випустили перший звіт у категорії “одяг та аксесуари”.
Вартість Nike за рік знизилася на 5,6%, наразі бренд оцінюється у 31,3 млрд доларів.
Інші бренди
Друге місце, як і минулого року, посідає французький модний дім Louis Vuitton, вартість якого зросла на 12,2% і становить 26,29 млрд доларів.
Третю сходинку займає ще один люксовий французький бренд - Chanel. Він показав впевнене зростання на 27%, досягши вартості у 19,39 млрд доларів і потіснивши у списку Gucci.
Brand Finance також відзначили бренд пухового одягу Bosideng із Китаю. Виробник щойно вийшов на європейський ринок і добре себе зарекомендував. Цього року китайському бренду вдалося попрацювати з відомими дизайнерами, зокрема французьким модельєром Жан-Полем Готьє.
І хоча зараз вартість Bosideng становить лише 1,9 млрд доларів (47-ме місце), у Brand Finance вважають його перспективним.
У дослідженні відзначається, що виробники продукції класу "люкс" (за винятком найбільших світових брендів) останнім часом стикаються із певними складнощами, зумовленими зокрема зростанням популярності спортивного одягу.
Труднощі помітили і гіганти фаст-фешн. Найпопулярніші масс-маркет бренди H&M і Zara з моменту виходу попереднього рейтингу втратили 26% та 15% вартості відповідно.
Читайте також: Leroy Merlin стала найбільшою іноземною компанією, що досі працює в рф – рейтинг
Послаблення позицій ритейл-гігантів пов'язане з непрозорою політикою в питаннях екології. Наприклад, встановлено, що колекція одягу Conscious Collection від H&M, яка позиціонується як екологічна, насправді містить іще більше синтетичних матеріалів, ніж товари з традиційних колекцій шведського бренду.
Найпопулярніші пости і сторінки
- Новини - Українська Рада Торгових Центрів
- У ТЦ Олді в Житомирі відкриється магазин Sinsay
- Zara повернулась. Як відновлення роботи Inditex сприйняли різні гравці українського ринку
- Українська Рада Торгових Центрів
- Українці все частіше обирають якісний текстиль місцевих виробників (дослідження)
- У ТРЦ City Center відкрилися нові магазини міжнародних мереж New Balance та Diverse
- Залучають студентів та жінок. Через війну будівельна галузь України потерпає від кадрового голоду
- Компанії Esprit подали заяви про банкрутство
- У Європі з'явиться перший магазин "міської мобільності" - що це
- В "АТБ" прокоментували бронювання працівників від мобілізації