Мережа “Сільпо” переходить на електронні чеки – як це працюватиме

В одному з супермаркетів мережі "Сільпо" провели “розкопки” та виявили “артефакт” — закам'янілий паперовий чек. Таким перформансом компанія намагалася привернути увагу до питань екології та повідомити про перехід на електронні чеки.

Це рішення є частиною стратегії компанії щодо диджиталізації та зменшення впливу на довкілля, повідомляють у прес-службі “Сільпо”.

Так, для всіх користувачів мобільного застосунку “Сільпо” автоматично активується функція “Чек не друкувати”. Ці клієнти отримують електронні чеки замість паперових, скануючи застосунок на касі чи самокасі. За потреби цю функцію можна вмикати та вимикати.

Усі передбачення також зберігатимуться в застосунку на кожному з е-чеків.

vl8a0280 2 scaled | 1

Причини відмови від паперових чеків

Ритейлер друкує близько 300 мільйонів чеків або 57 000 км касової стрічки на рік, у мережі підрахували, що це майже 15 % відстані до Місяця.

Більшість паперових чеків опиняються у смітнику одразу після купівлі. Водночас термопапір, з якого виготовляють чеки, майже не переробляється. А електронний буде зберігатися в застосунку, за потреби його можна переглянути.

Крім того, паперові чеки містять бісфенол А, який може бути шкідливим для організму, пояснюють в мережі.

Читайте також: Виторг майже всіх найбільших ритейлерів зріс у першій половині року – хто скільки заробив

Електронний фіскальний чек має таку саму юридичну силу, як і паперовий. Це офіційний документ, що підтверджує купівлю, але без шкоди для довкілля.