“Алло” відкрила новий магазин та оновила чотири точки у 1 кварталі 2025 року
Компанія “Алло” трансформує офлайн-мережу омніканального роздробу та оновлює формат. Впродовж першого кварталу ритейлер відкрив один новий магазин та ще чотири оновив.
Новий “Алло” 4 лютого запрацював у Одесі, на вулиці Преображенській, 30. В магазині представлено основний асортимент із розширеним модельним рядом телевізорів, а також яскрава зона акустики. Клієнти можуть не лише протестувати та придбати потрібні товари, а й отримати замовлення з allo.ua чи із застосунку. Магазин працює щодня, з 10:00 до 20:00, розповіли УРТЦ у пресслужбі ритейлера.
Впродовж лютого мережа оновила два магазини: у Полтаві, на першому поверсі ТЦ “Київ”, та у Києві, на проспекті Берестейському, 47-А. В київському магазині вперше презентовано оновлений формат – ключовий асортимент “Алло” із фокусом на видачу онлайн-замовлень. У магазині відокремили від каси й розширили зону видачі замовлень маркетплейсу, додали великий екран для онлайн-замовлень, під які збільшили склад, а також розмістили примірочну.
Такі зміни сприятимуть збільшенню кількості виданих замовлень, пришвидшенню та зручності їх отримання. Варто зазначити, що деякі категорії товарів, як-от велику побутову техніку, “Алло” продає виключно онлайн, але відтепер в оновленій точці видачі можна забрати й такі габаритні товари.
У березні після оновлення формату запрацював “Алло” в Ірпені, на вулиці Центральній, 29, ТЦ “Ірпінь”. Це єдиний магазин мережі у місті, він працює з вересня 2016 року. Наразі в оновленому магазині представлено окрему велику зону видачі онлайн-замовлень та збільшено склад під товари для раціональної організації роботи. Також в магазині розширено асортимент телевізорів, планшетів, ігрових аксесуарів, навушників та акустики. Магазин працює щодня, з 10:00 до 20:00.
Також дообладнано cтоличний “Алло Express”, що працює у ТЦ “Оазис”. Відтепер тут можна забрати своє онлайн-замовлення, а також придбати смартфони, навушники, колонки та інші потрібні товари.
Забрати онлайн-замовлення в точці видачі швидко та без верифікації можна за згенерованим у мобільному застосунку “Алло” QR-кодом. Продавець може створити QR-код для онлайн-оплати товару, щоб клієнт міг швидко оплатити покупку, а чек надійде в SMS чи Viber-повідомленням. При такій оплаті, як зазвичай, буде нараховано “Алло Гроші” за програмою лояльності.
Незмінною в магазинах мережі залишається можливість розрахуватися за покупку готівкою чи банківською карткою, а також оформити кредит чи здійснити оплату частинами. В разі відсутності електроенергії магазини працюють автономно, а за потреби можна підзарядити свої ґаджети.
За покупки від 100 гривень клієнти можуть отримати кешбек за програмою лояльності “Алло Гроші”. Крім того, під час однієї покупки можна одночасно скористатися двома програмами лояльності – корпоративною “Алло Гроші" та національною Fishka, тобто придбати товар з подвійною вигодою.
Читайте також: Дмитро Деревицький, “Алло”: поки що перспективи ринку не оптимістичні
*Довідка. “Алло” – маркетплейс національного масштабу з інноваційними товарами від електроніки та інструментів до іграшок та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 100 містах України.
Найпопулярніші пости і сторінки
- Новини - Українська Рада Торгових Центрів
- У ТЦ Олді в Житомирі відкриється магазин Sinsay
- Zara повернулась. Як відновлення роботи Inditex сприйняли різні гравці українського ринку
- Українська Рада Торгових Центрів
- Українці все частіше обирають якісний текстиль місцевих виробників (дослідження)
- У ТРЦ City Center відкрилися нові магазини міжнародних мереж New Balance та Diverse
- Залучають студентів та жінок. Через війну будівельна галузь України потерпає від кадрового голоду
- Компанії Esprit подали заяви про банкрутство
- У Європі з'явиться перший магазин "міської мобільності" - що це
- В "АТБ" прокоментували бронювання працівників від мобілізації