Гендерні відмінності у онлайн-покупках: VARUS представив детальний портрет покупця e-commerce

E-commerce розвивається в усьому світі і споживачі все частіше вдаються до онлайн-покупок у порівнянні з традиційними магазинами. У США кількість покупців, які ніколи не займалися шопінгом в інтернеті знизилася до 30%.

У той же час, онлайн-покупці продовжують відвідувати традиційні магазини, використовуючи обидва канали для покупок​​, про це кажуть у прес-службі мережі супермаркетів VARUS.

Щодо вікових груп, то найбільш активними онлайн-покупцями, які роблять регулярні покупки та мають найвищий середній чек річних витрат на покупки в Інтернеті, є люди, народжені між кінцем 60-х і початком 80-х років, тобто так зване Покоління Х.

photo 2023 12 18 10 51 54 | 1

Є у покупках і гендерні відмінності, так, жінки частіше купують протягом року, однак чоловіки в середньому витрачають більше коштів за одну транзакцію. А яким є портрет онлайн-покупця VARUS? Українська Рада Торгових Центрів ділиться отриманою аналітикою.

photo 2023 12 18 11 36 04 | 2

Основна аудиторія

Основна аудиторія сайту VARUS.UA – це жінки віком від 35 до 44 років, які проживають у Києві. 

Зазначається, що ця демографічна група має середній дохід і є ключовою для роздрібного ринку України.

Ці жінки зазвичай віддають перевагу онлайн-покупкам заради зручності та економії часу. Вони активно шукають акції та спецпропозиції, віддаючи перевагу товарам повсякденного попиту, включаючи харчові продукти та побутові товари, - додають у мережі.

Щодо мовних вподобань, 62% користувачів віддають перевагу російській мові, тоді як 38% –  українській. Однак у мережі зауважують, що мовні переваги рахуються на базі параметра “мова браузера”, а це не корелюється з дійсністю.

photo 2023 12 18 11 36 03 2 | 3

Гендерні відмінності та географічний розподіл

67,5% покупців сайту становлять жінки, що підкреслює їхню важливість, як цільової аудиторії. Втім, чоловіки займають частку у 32,5%, що також є значною частиною ринку.

Найвищою активністю покупців вирізняються Київ, Дніпро та Одеса.

Читайте також: Продажі товарів власних торгових марок в Україні перевищили довоєнні показники – дослідження

Аналіз портрета покупця VARUS.UA та порівняння зі світовими трендами дозволяє глибше зрозуміти унікальність українського ринку e-commerce. Врахування гендерних, географічних та культурних особливостей є ключем до створення ефективних стратегій, що відповідають потребам цільової аудиторії, - резюмували у прес-службі ритейлера.

Гендерні-відмінності-у-онлайн-покупках-Varus-представив-детальний-портрет-покупця-E-commerce-1
Гендерні-відмінності-у-онлайн-покупках-Varus-представив-детальний-портрет-покупця-E-commerce-2