VARUS з початку війни працевлаштував понад 700 вимушених переселенців
Мережа супермаркетів VARUS забезпечила робочими місцями 730 вимушених переселенців з початку війни і є одним з лідерів за цим показником.
Про це УРТЦ повідомили у прес-службі компанії.
У ритейлера нагадали, що офіційно в Україні зареєстровані майже 5 мільйонів внутрішньопереміщених осіб, але реальна кількість може сягати 7 мільйонів.
Повномасштабна війна призвела до того, що мільйони людей вимушені були заново влаштовувати своє життя на новому місці. Підтримувати вимушених переселенців та забезпечувати їх робочими місцями — важливе завдання та прояв соціальної відповідальності бізнесу. Мережа VARUS з перших днів війни працевлаштовує внутрішньопереміщених осіб та надає їм допомогу, — каже керівниця відділу по роботі з персоналом мережі Олена Семидоцька.
Передусім компанія евакуювала своїх співробітників з родинами із регіонів ведення активних бойових дій. Наприклад, з Донецької області виїхали понад 200 працівників VARUS.
Крім допомоги з евакуацією, ритейлер протягом півроку забезпечував працівників із категорії ВПО харчуванням та частково компенсував витрати на житло.
Ми у VARUS турбуємось не тільки про своїх покупців, але й про наших працівників. Ми провели велику роботу, щоб забезпечити наших фахівців житлом, речами, посудом та продуктами. Та найголовніше — ми даємо українцям впевненість у майбутньому, адже навіть після повномасштабного вторгнення стабільно і без затримок виплачуємо своїм працівникам заробітну платню, — говорить Олена Семидоцька.
Де VARUS працевлаштовує ВПО?
Вимушених переселенців працевлаштовують в усіх містах, де є супермаркети мережі.
Одним з найбільших хабів для переміщених осіб став Дніпро, з початку повномасштабного вторгнення місто офіційно прийняло майже 150 тисяч людей з Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської та інших регіонів України.
Читайте також: Чернівецька мережа Torba розширюється за межами області – новий магазин відкрито у Рівному
У дніпровських супермаркетах VARUS роботу отримали майже 500 внутрішньопереміщених осіб, працюють вони на різних посадах, від касирів, вантажників і кухарів до адміністраторів та керівників.
Компанія також надає лінійному персоналу можливість обрати новий вектор для розвитку та перекваліфікуватись, наприклад, з касира на пекаря.
Найпопулярніші пости і сторінки
- Новини - Українська Рада Торгових Центрів
- У ТЦ Олді в Житомирі відкриється магазин Sinsay
- Zara повернулась. Як відновлення роботи Inditex сприйняли різні гравці українського ринку
- Українська Рада Торгових Центрів
- Українці все частіше обирають якісний текстиль місцевих виробників (дослідження)
- У ТРЦ City Center відкрилися нові магазини міжнародних мереж New Balance та Diverse
- Залучають студентів та жінок. Через війну будівельна галузь України потерпає від кадрового голоду
- Компанії Esprit подали заяви про банкрутство
- У Європі з'явиться перший магазин "міської мобільності" - що це
- В "АТБ" прокоментували бронювання працівників від мобілізації